Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu

Późną wiosną w pasiece

W dniu 13 czerwca 2026 r. pszczelarze po raz kolejny pracowali w Pasiece u Pani Łucji Skoniecznej. Późną wiosną na pszczelarza zawsze czeka ogrom pracy, dlatego słuchacze zawodu pszczelarz mieli co ćwiczyć.

Wszyscy przekonywali się, że właściwy chwyt pszczoły ma znaczenie.